Іннова Д — архітектурно-проектна компанія заснована у 2013 році. Основним завданням для нас є зробити ваше будівництво надійним, економним та  швидким. Вирішити проблеми, що виникають на етапах будівництва, ще до можливості їх виникнення.

Постійний розвиток, вивчення та застосування сучасних тенденцій, поетапне проектування, розробка реалістичних візуалізацій та відеороликів відображають точну об’ємно-просторову модель та дають змогу уявити кінцевий результат.

Наша компанія – люди, які тут працюють, архітектори та конструктори, кожен на своєму місці, особливий та індивідуальний. Постійне навчання та розвиток — наше кредо. Тому нам довіряють та за час нашої роботи ми запроектували:

55 – котеджних містечок;
47 – житлових комплексів;
35 – громадських будівель;
25 – виробничих будівель.

Ми прагнемо до ефективного співробітництва з нашими клієнтами та знаходимо індивідуальний підхід до кожного проекту. Іннова Д пропонує повний спектр послуг, пов’язаних з проектуванням будинків, інтер’єрів, об’єктів комерційної нерухомості, та контролю за виконанням робіт.

Якщо ви шукаєте надійного партнера для створення вашого будівельного проекту, зверніться до нашої компанії. Іннова Д гарантує високу якість та професійний підхід до кожного завдання. 

 

 

НАШІ ЦІННОСТІ

  1. Якісні послуги: що покращують добробут та забезпечують позитивний досвід.
  2. Синергетична робота: орієнтуємося на найкращий результат в найкоротші терміни.
  3. Справедливість та чесність: дотримуватися чесності та справедливості в роботі, проектувати з думкою про комфорт людей та майбутнє.
  4. Постійний розвиток та вдосконалення: сфера активно розвивається і потрібно йти в ногу та змінюватися разом з нею, а іноді й змінювати її.
  5. Баланс життя і роботи: вміння поєднати роботу та особисте життя призводить до високої продуктивності та бажання зростати.
  6. Дотримання культури забудови: тут без довгих пояснень, варто розуміти, що забудова – це на десятки років.

 

ПРИНЦИПИ

  1. Доброчесність: дбаємо про добре ім’я компанії.
  2. Відповідальність: ми створюємо будинки в яких мають комфортно проживати люди.
  3. Дотримання стандартів: є чіткі стандарти та вимоги, яким має відповідати кожен архітектурний проект.
  4. Стабільність: зовнішнє середовище мінливе, але ми залишаємося вірні своїм принципам.

 

 

ОСТАННІ НАШІ РОБОТИ

1 + 2 =

Pin It on Pinterest

Share This